Kategoria

Wykładziny

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Wykładzina dywanowa to nie tylko estetyczny, ale i bardzo funkcjonalny element wyposażenia wnętrza. Zapewnia doskonałą izolację cieplną oraz akustyczną, a także amortyzuje upadki, co jest ważne szczególnie we wnętrzach zamieszkiwanych przez dzieci. Maluchy spędzają na podłodze mnóstwo czasu, dlatego warto zadbać o ich komfort i bezpieczeństwo. Wykładzina pozwoli stworzyć idealne miejsce zabaw, a jednocześnie wygłuszy pomieszczenie, dzięki czemu hałasy nie będą uciążliwe dla innych domowników lub sąsiadów.

Pomieszczeniem, w którym świetnie sprawdzi się wykładzina dywanowa, jest również sypialnia. Dobrze dobrana wykładzina pozytywnie wpłynie na walory estetyczne pomieszczenia, a jednocześnie zwiększy komfort użytkowania podłogi i ociepli wnętrze, nie tylko wizualnie, ale i dosłownie.

Poza wnętrzami mieszkalnymi wykładziny dywanowe znajdą zastosowanie w miejscach o charakterze publicznym, takich jak biura czy hotele. Niwelują one ryzyko poślizgnięć, o które nietrudno na podłodze wyłożonej płytkami, a dodatkowo efektownie wykończona podłoga jest świetną wizytówką firmy. Dzięki łatwości czyszczenia i odporności na środki chemiczne nawet w takich miejscach utrzymanie wykładziny w czystości nie jest problemem.