Dywany, które można wyprać w pralce

 21 stycznia 2020  |     |   0 Komentarzy

Nowe artykuły

5/5 - (1 vote)

Utrzymanie dywanu w czystości bywa czasochłonne, a czasami nawet problematyczne. Doskonałą alternatywą dla „zwykłego” dywanu jest taki, który można wyprać w pralce. Czyszczenie takiego dywanu jest niezwykle proste. Wystarczy wrzucić go do pralki i wyprać w temperaturze 30°, bez obaw o jego zniszczenie. Tego typu dywany zyskują coraz większe grono wielbicieli.

Spis treści:

Jak wybrać dywan?

Kolekcje dostępne w naszym sklepie

Podsumowanie

Jak wybrać dywan?

Wybór dywanu do prania w pralce nie różni się od wyboru tradycyjnego dywanu. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na jakość materiałów, z jakich wykonany jest dywan. Ważną kwestią są też walory estetyczne. Należy pamiętać, że dywan powinien harmonizować z wystrojem wnętrza.

Kolekcje dostępne w naszym sklepie

Blanka Dywany z kolekcji Blanka idealnie sprawdzą się w kuchni lub łazience, a także w innym pomieszczeniu, którego podłoga wyłożona jest płytkami.

Horeca Kolekcja Horeca zawiera zarówno dywany o wzornictwie tradycyjnym, jak i nowoczesnym, dzięki czemu łatwo dopasować dywan do wystroju wnętrza.

Kamel Kamel to kolekcja dywanów typu Shaggy. Grube i miękkie włochacze świetnie sprawdzą się w salonie, sypialni lub pokoju młodzieżowym.

MiamiDywany z kolekcji Miami charakteryzują się modnymi kolorami i nowoczesnym wzornictwem. Krawędzie dywanów zostały przyozdobione frędzelkami, można je jednak bez problemu odpruć.

Tabriz Tradycyjne wzory dywanów z kolekcji Tabriz spełnią oczekiwania miłośników klasycznego wystroju wnętrza.

Podsumowanie

Wszystkie dywany z wymienionych kolekcji posiadają antypoślizgowy spód, dzięki czemu nie przesuwają się, niezależnie od typu podłogi, a ich krawędzie są zabezpieczone przed zwijaniem. Poprawia to znacznie jakość użytkowania dywanu i zwiększa bezpieczeństwo np. bawiących się dzieci. Różnorodność barw i wzorów pozwoli na dopasowanie dywanu do każdego pomieszczenia, niezależnie czy wystrój utrzymany jest w stylu nowoczesnym, czy tradycyjnym.

 

Sprawdź nasze produkty

Horeca 03 - beżowa

Sprawdź

Blanka 01 - wielokorowa (N)

Sprawdź